Bari dhe Restoranti

Në restorantin tonë do tju ofrohet një menu e larmishme si tradicionale shqiptare ashtu edhe atë te guzhinave me famë botërore. Motoja e personelit  tonë është dëshira e klientit, detyrimi ynë. Në restorantin tonë do të shijoni gatimet e freskëta nga mjeshtrat e kulinarisë, si dhe pijet e të gjitha llojeve. Në ambjentet e restorantit tonë, një natë apo ditë e kaluar me familjen apo shoqërinë do tju ngelet gjatë në kujtesën tuaj.

Rezervoni Online

Na ndiqni në Facebook