Dhomat

Çmimet Tona


Hotel Aleksiona disponon 30 dhoma, ku 15 prej të cilave janë me pamje nga deti. 24 dhoma janë standarte dopjo, ku në ofertë është dhe një shtrat tjetër dopjo portative. 6 dhoma janë me nga dy shtretër teke. Ne dhoma do të gjeni ajër të kondicionuar, TV, banjo me dushe, gardarobë, frigorifer dhe internet wireless.

Dhomë Dopio

Dhoma dopio është një dhomë e përkryer per nje cift që udhëton shumë dhe që do ta kalojë shumicën e kohës ne qetesi te plote. Ajo përmban një krevat dopio standart, wireless falas, mini bar, ballkon, ajer te kondicionuar, telefon, TV LCD , tharëse flokësh, dollap, etj.


Dhomë Teke

Kjo dhomë është e përshtatshme për një person i cili vjen për biznes, vizita apo relaks. Ajo përmban mini bar, wireless falas, telefon, TV, ajer te kondicionuar, dollap, etj.


Dhomë Familjare

Dhoma familjare ka një hapësirë të madhe dhe eshte e dekoruar në një mënyrë moderne dhe bashkëkohore. Ato përbëhen nga nje krevat dopio dhe dy shtretër të ndarë. Ajo përmban të gjitha pajisjet e nevojshme për pushuesit tanë, të tilla si: mini bar, wireless falas, telefon, TV, ajër të kondicionuar.Rezervoni Online

Na ndiqni në Facebook