Rreth Nesh Lexo më shumë

Hotel “Aleksiona” është I vendosur vetëm 1200m larg detit, në lindje të qytetit të Durrësit, në Kodër Arapaj, ku me pozicionin e tij dominues ta jep si në pëllëmbë të dorës qytetin antik të Durrësit dhe kaltërsinë e pa anë të Adriatikut.

Bar dhe RestorantLexo më shumë

Në restorantin tonë do tju ofrohet një menu e larmishme si tradicionale shqiptare ashtu edhe atë te guzhinave me famë botërore. Motoja e personelit tonë është dëshira e klientit, detyrimi ynë.


 

Error message

User warning: The following module is missing from the file system: imagcache_actions. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/haleks/public_html/includes/bootstrap.inc).

Mirësevini në Hotel Aleksiona


Vendndodhja

Rezervoni Online

Na ndiqni në Facebook